فعالیت های صورت گرفته در فست فود مونترال فرایز

 • لوگو وعلامت برند مونترال فرایز

  لوگوی مونترال فرایزکه طراحی آن توسط کارشناسان بسیار با تجربه که با این برند همکاری می نمایند تهیه گردیده است و اثر ماندگاری از خود در ذهن مخاطب بر جای می گذارد بر گرفته از طراحی زیبا و منحصر بفردی است که از سه رنگ سفید-نوک مدادی و زرد مایل به نارنجی تشکیل شده که ترکیب بسیار قشنگ و دلپذیری را در ذهن تداعی می کند.

  حروف نوشتاری لوگو بسیار ساده و فانتزی و خوانا می باشد و علامت چنگال که به رنگ زرد در وسط کلمه مونترال قرار گرفته هم به عنوان حرف الف در وسط  کلمه به کار رفته است هم نماد این برند و نشان دهنده غذایی است که با چنگال صرف می شود.

  درادامه چنگال در یک کادر مستطیل شکلی که نشان دهنده سب زمینی سرخ شده می باشد فرو رفته و داخل کادر نام انگلیسی برند نوشته شده است.

 • تابلو

  رنگ بندی تابلو مانند علامت ثبت شده خواهد بود که به صورت زمینه سفید و نوشتار نوک مدادی ونماد لوگو که همان چنگال می باشد به رنگ زرد مایل به نارنجی خواهد بود.در بعضی موارد ممکن است با توجه به شرایط موجود رنگ زمینه نوک مدادی و نوشتار سفید باشد ولی چنگال به همان رنگ ثابت خودش خواهد بود.

 • دکوراسیون

  مونترال فرایز در زمینه دکوراسیون داخلی و خارجی از یک تیم کارامد و حرفه ای برخوردار است که بر اساس واقعیت موجود اقدام به طراحی می نمایند و با توجه به این که آیا محل مورد نظر مغازه ای در خیابان می باشد یا به صورت کانتر در مجتمع تجاری و همینطور ابعاد آن مکان تلاش می نمایند که بهترین طرح را اجرا نمایند.

  لازم به ذکر است که تمام شعبه های مونترال فرایزاز نظر دکور و طراحی دقیقا” به مانند یکدیگر نیستند ولی در کلیه شعب تیم طراحی دکوراسیون از سه رنگ اصلی برند ( سفید-نوک مدادی-زرد مایل به نارنجی ) و همچنین از یک المان یا نماد خاص که مربوط به مونترال فرایز است استفاده خواهد کرد.

  در شعبی که به صورت مغازه می باشد ممکن است در صورت صلاحدید تیم دکوراسیون از دکور چوبی در بعضی نقاط استفاده نماید.

  طراحی مورد نظر شامل تغییراتی در کف-دیوارها وسقف می باشد که با بهترین کیفیت انجام خواهد شد و درنهایت نورپردازی است که یکی ازاصلی ترین قسمت های دکوراسیون می باشد که باعث جذابیت کار و جلب مشتری بیشتر خواهد شد.

 • یونیفرم

  لباس کارکنان به صورت متحد الشکل بوده و در تمامی شعب یکسان خواهد بود. درزمان افتتاح شعبه به هریک از کارکنان یونیفرم کار از طرف دفتر مرکزی ارائه خواهد شد.

  لباس کارکنان مانند تمامی برندهای معروف الهام گرفته شده از رنگ های اصلی برند می باشد که نام برند بر روی کلاه و پشت لباس خودنمایی خواهد کرد.

 • منو

  منوی اختصاصی فست فود مونترال فرایز شامل تنوعی شگفت انگیز از ترکیبات مواد غذایی مختلف به صورت تاپینگ می باشد که به همراه سیب زمینی سرخ کرده و سس مخصوص گرم به مشتریان محترم ارائه می گردد و دارای انواع متنوع و هیجان انگیزی بوده که می تواند طیف وسیعی از سلایق مختلف را در بر گیرد و مشتریان محترم طعمی لذیذ و متفاوتی را تجربه خواهند نمود . همچنین انواع ساندویچ های دوست داشتنی و خوشمزه در منوی این مجموعه وجود دارد که با توجه به اینکه تمام مواد اولیه بکار رفته در این فست فود از معتبرترین شرکت های تولید کننده تهیه می گردند نهایت تلاش صورت گرفته تا به بهترین شکل ممکن در خدمت مردم عزیزمان باشیم.

  این منو توسط تیم آشپزی حرفه ای تهیه و طراحی گردیده است که به واسطه حضور در این حرفه در خارج از کشور تجربه کافی و تخصصی را در این زمینه دارا می باشند.

  برند مونترال فرایز افتخار دارد که محصول اختصاصی غذایی خود را به صورت انحصاری و برای اولین بار در خدمت مردم عزیز کشورمان قرار خواهد داد و همگی از طعم لذیذ آن لذت خواهند برد.

  و این که از نظر فرهنگ غذایی ارائه این محصول باعث آشنایی بیشتر مردم ایران با یکی دیگر از پر طرفدارترین غذاهای فست فودی موجود در آمریکای شمالی خواهد شد.

 • آموزش

  بعد از عقد قرارداد نمایندگی و انجام کارهای دکوراسیون و نصب تجهیزات نوبت به آموزش می رسد که در محل شعبه و توسط متخصص مونترال فرایز انجام خواهد شد.

  این آموزش بین سه  تا پنج روز خواهد بود که در طی آن به کارکنان و مدیریت شعبه تمامی موارد لازم از قبیل نوع نگهداری مواد غذایی – آماده سازی مواد غذایی – مقدار مصرف هریک از مواد غذایی که درهر پرس سرو می شود – نحوه پخت آنها – نحوه آماده سازی سس مخصوص – نحوه قرار گرفتن مواد در ظروف و شکل ارائه آن. همچنین نکات بهداشتی راجع به مواد غذایی و محیط آموزش داده خواهد شد.

  در زمان راه اندازی و افتتاح شعبه یک نفر به نمایندگی از طرف برند در کنار مدیریت شعبه به مدت سه روز حضور خواهد داشت تا اگر چنانچه سوالی یا اشکالی در روند انجام کار بوجود آمد نسبت به  برطرف کردن آن اقدام نماید.